POZNAJ NASZ ZESPÓŁ!

Team Image

Poznaj specjalistów odpowiedzialnych za projekty firmy Code Town! Czym jest Code Town? Jest to młoda firma informatyczna, w której pracują ludzie z pasją, zapałem i niekończącymi się pomysłami. Zajmujemy się głównie oustorcingiem programistycznym ale nie tylko, również aplikacjami mobilnymi,

POZNAJ NAS BLIŻEJ

Image for Bartosz

Bartosz Szczepański-Bernaś

Prezes zarządu Code Town i główny programista w tym samym miejscu. Programista Android w firmie Euvic. Pasjonat nowych technologii i testowania zabezpieczeń. Na co dzień pracuję w językach Kotlin, C#, Typescript z wykorzystaniem technologii .net core oraz angular. Prywatnie - gracz gier mmo, kucharz i fotograf.

Image for Beata

Beata Bernaś

Osoba pełna inicjatyw, wspiera organizacje społeczne i współpracuje z wieloma bankami spółdzielczymi, w swoim dorobku posiada ponad 20-letnie doświadczenie w sektorze ubezpieczeniowym. Doświadczony szkoleniowiec w zakresie edukacji ubezpieczeniowej. Autorka książki "Jak poprawnie napisać biznesplan". Prelegentka śniadań biznesowych dla przedsiębiorców w Bankach Spółdzielczych. Kieruje się zasadą: ,,Gdy do chwały dąży jedna osoba, nie zdziała wiele. Na sukces składa się wysiłek ludzi, którzy razem zdecydowali osiągnąć wspólny cel." Pasjonatka książek i spacerów.

Image for Damian

Damian Kowalczyk

Programista, lider techniczny. Doświadczony w tworzeniu aplikacji internetowych oraz mobilnych. Głównie pracuje w językach serwerowych i bazodanowych jak C#, Go Lang czy SQL. Zwolennik technologii open source a prywatnie pasjonat kawy zafascynowany w alternatywnych metodach jej parzenia.

Image for Adam

Adam Jankowski

Wspólnik Code Town, radca prawny z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w kancelariach prawnych oraz działach prawnych firm związanych z rynkiem finansowym. Specjalizuje się w prawie cywilnym oraz procesach sądowych. Zawodowo prawnik, prywatnie pasjonat siłowni, aktywności fizycznej oraz motoryzacji.

Image for Anna

Anna Bernaś

Grafik, fotograf i asystentka zarządu. Pełna pasji osoba interesująca się fotografią, muzyką i nowymi trendami w świecie. Dopasowuje wygląd aplikacji do wymogów i potrzeb użytkowników. Pracuje w programach graficznych od Adobe Xd po ProtoPie. Krótki staż pracy nie przeszkadza jej w podejmowaniu nowych wyzwań. Po pracy… studiuje, chodzi na spacery lub żegluje.

Image for Karol

Karol Masłowski

Programista i student lubiący wyzwania, na co dzień pracuje głównie w technologii .Net Core, w języku C#. Prywatnie pasjonat automatyzacji i robotyzacji oraz źródeł energii odnawialnej w życiu codziennym, do tego majsterkowicz i zapalony kinomaniak.