Wykonujemy:

Aplikacje
Android/iOSAplikacje
WEBProgramy
WindowsInfrastruktura IT
firmy

Warunki finansowe

Zależnie od przyjętego modelu współpracy, budżetu oraz założeń projektu, zawsze proponujemy kilka rozwiązań finansowych konsultowanych przez nas zleceń.

Time & Material

Metodyka finansowania często zapewniająca stałe wsparcie zespołu, ze zróżnicową ilością godzin w miesiącu zależnie od wymagań oraz założonych celów każdgego tygodnia. Metodyka zakłada rozliczenia miesięczne oparte o listy zużytych godzin członków zespołu oraz stawki poszczególnych osób negocjowane przed rozpoczęciem projektu.


Fixed Price

Metodyka rozliczeń zakładająca konkretny budżet na wykonanie zlecenia, gdzie priorytet przejmuje skończenie orpogramowania na konkretny termin, ponad wsparciem oraz ciągłym dostarczaniem nowych funkcjonalności w produkcie. Często ta metodologia po zakończeniu pierwszej wersji projektu zamienia się na tryb time & material, ze względu na potrzebę rozbudowy systemu.

Praca z klientem

Wychodząc na przeciw potrzebom klienta proponujemy wiele rozwiązań tworzenia oprogramowania na zlecenie. Najpopularniejszymi metodami osiągnięcia celu są metodyki waterfall+ oraz agile & scrum

Waterfall+

Zmodyfikowana przez nas metoda waterfall jest przez nas stosowana gdy klient chce uzyskać konkretny cel/funkcjonalność ale nie ma dla niego znaczenia sposób jej wykonania. Mając swobodę działania, opracowujemy najlepsze w naszych oczach rozwiązanie, spełniające finalne założenia klienta. Każdy etap produkcji jest konsultowany z klientem w ramach cześciowych odbiorów produktu.


Agile & Scrum+

Rozwiązanie proponowane klientom mającym wiele celów do osiągnięcia lub nie posiadających finalnej wizji produktu. Pracując tydzień w tydzień z reprezentantem klienta, projektujemy oprogramowanie szyte na miarę potrzeb zleceniodawcy, wspólnie budując finalną wersję produktu.

Wycena projektów

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie, negocjując z klientem najważniejsze aspekty projektu i priorytetowość zadań. Wspólnie ustalamy kolejność prac, koszty oraz metodę rozliczeń tak by sprostać wymaganiom oraz możliwościom klienta. Jesteśmy otwarci również na propozycje rozliczeń barterowych oraz współpracę z innymi firmami w ramach wspólnych projektów.

Możesz nas zatrudnić na zasadach outsourcingu, będziemy dla Ciebie pracować na jasno określonych zasadach wykonując zlecenia powierzane na bieżąco. Jest to najlepsze rozwiązanie dla firm, które nie mają jeszcze sprecyzowanego produktu końcowego jaki chcą osiągnąć, ale wiedzą od czego chcą zacząć. Nasze stawki są konkurencyjne na rynku, ich wysokość zależy od powierzanych obowiązków - złożoności zadań oraz ilości wynajmowanych godzin. Dokładne ceny oraz ilość godzin ustalamy z każdym klientem indywidualnie.