logotype, logo, codetown logo, code town logo, code town logotype

>>

OBSŁUGA KLIENTA

Wycena projektu

SKORZYSTAJ Z TEGO FORMULARZA BY UZYSKAĆ WYCENĘ DLA SWOJEGO PROJEKTU

MODUŁOWE SYSTEMY – To nasza specjalność!

Urealnimy Twoje marzenia

Masz pomysł, który nie wiesz jak stworzyć, nie wiesz ile czasu może zająć jego wykonanie ani ile może kosztować? A może chcesz zweryfikować wycenę otrzymaną od inne firmy?

Oferujemy usługę przygotowania wyceny oraz dokumentacji procesu tworzenia systemu informatycznego. W ramach usługi nie tylko przygotujemy widełki budżetu jaki powinien być przeznaczony, ale również etapy tworzenia, oszacowany czas oraz wielkość zespołu oraz jego kwalifikacje potrzebne do opracowania Twojego projektu.

wycena projektów

Profesjonalna wycena

W oparciu o przedstawione przez Ciebie informacje pomożemy Ci dobrać właściwą technologię, proces budowy systemu oraz wycenimy Twój pomysł. Bez względu na to czy Twój pomysł jest odległym planem, czy masz kompletną dokumentację, z chęcią i profesjonalizmem poprowadzimy proces budowy Twojego systemu od początku do końca, tak by Twoje plany stały się rzeczywistością.

Informacje o projekcie

Wszystkie informacje podane w formularzu nie powinny zawierać wrażliwych danych – ani osobowych ani o posiadanym systemie. W momencie akceptacji naszej usługi prześlemy umowę NDA przed rozpoczęciem naprawy.