logotype, logo, codetown logo, code town logo, code town logotype

>>

Nasza firma

Zespół

NASZ ZESPÓŁ SKŁADA SIĘ Z KADRY WYKWALIFIKOWANYCH INŻYNIERÓW I MENADŻERÓW. KAŻDY Z NAS JEST SPECJALISTĄ W SWOJEJ DZIEDZINIE.

MODUŁOWE SYSTEMY – To nasza specjalność!

Drużyna Code Town

Nasz zespół to kadra doświadczonych inżynierów i menadżerów. Każdy z nas jest ekspertem w swojej dziedzinie. Współpracując z liderami rynku w różnych branżach nauczyliśmy się wykorzystywać najlepsze praktyki w budowaniu wydajnych i innowacyjnych rozwiązań w oparciu o potrzeby klienta.

7 lat

działania na rynku IT

25+

wykonanych projektów

1000+

godzin rozmów z klientami

30 dni

wspólnych wyjazdów integracyjnych

Prokurent

Beata Bernaś

Absolwentka Wydziału Informatyki i Zarządzania WSHE w Łodzi ze stopniem magistra. Absolwentka Studiów podyplomowych w WSEH w Bielsku-Białej na kierunku Psychologia w Biznesie. Uzyskała Certyfikat Kluczowych Kompetencji Informatycznych na Europejskiej Akademii Certyfikacji Informatycznej.

Doświadczony menadżer i przedsiębiorca w obszarze rozwijania rynku i budowania sieci dystrybucji oraz szkoleniowiec w zakresie edukacji ubezpieczeniowej i komunikacji w biznesie. Organizatorka spotkań dla przedsiębiorców w ramach klubu platformy barterowej. Autorka książki „Jak poprawnie napisać biznesplan”. Prelegentka śniadań biznesowych w Bankach spółdzielczych. Lider projektu artemisia annua.

Kieruje się zasadą: „Gdy do chwały dąży jedna osoba, nie zdziała wiele. Na sukces składa się wysiłek ludzi, którzy razem zdecydowali się osiągnąć wspólny cel”. Pasjonatka roślin, ciągłej nauki oraz duchowości chrześcijańskiej.

Prezes zarządu

Bartosz Szczepański

Absolwent Wydziału Informatyki WSIiZ w Bielsku-Białej ze stopniem inżyniera. Aktywny członek koła naukowego RESET działającego przy ATH w Bielsku-Białej. Zwycięzca Hackathon organizowanego przez Microsoft. Zdobywca III miejsca Hackathon organizowanego przez Grupę Euvic. Wielokrotny uczestnik turniejów szachowych.

W swojej pracy wykorzystuje nowe technologie, łącząc je z aktualnymi dla zmaksymalizowania niezawodności oraz prędkości działania. Na co dzień programuje w językach C#, Typescript z wykorzystaniem technologii .net core oraz angular 7. Wieloletni opiekun praktyk studenckich oraz absolwenckich.

Prywatnie – gracz gier komputerowych/fotograf oraz pasjonat tańca.W życiu kieruje się mottem: „żaden wiatr nie jest pomyślny temu, kto nie wie, do którego portu płynie”(Seneka).

Wiceprezes zarządu

Damian Kowalczyk

Absolwent Wydziału Informatyki WSIiZ w Bielsku-Białej ze stopniem inżyniera. Aktywny członek koła naukowego RESET działającego przy ATH w Bielsku-Białej. Zwycięzca Hackathon organizowanego przez Microsoft.

Na co dzień programuje w językach C#, Typescript z wykorzystaniem technologii .net core oraz angular. Zaznajomiony z procesami tworzenia aplikacji internetowych oraz mobilnych. Wieloletni opiekun praktyk studenckich.

Zwolennik wolnego oprogramowania oraz słów Henry Forda „Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.” Pasjonat kotów oraz dobrej kawy.