Grafiki zamieszczone w poniższej tabelce są dostępne na potrzeby umieszczania informacji o firmie Code Town sp. z o. o. w gazetach, czasopismach czy na stronach internetowych. Grafiki powinny być traktowane jako wzorcowe, nie modyfikowane oraz powinny być zgodne ze specyfikacją wizualną spółki, dostępną również w tabeli materiałów do pobrania. W przypadku konieczności edycji grafik prosimy o bezpośredni kontakt z biurem, pod adresem biuro@codetown.space.

Nazwa Opis Szczegóły
Logotypy Paczka logotypów różnych wielkości w formie plików png oraz svg w wersji kolorystycznej oraz wersji białej. 57.87 kB | zip
ostatnia zmiana: 23-04-2020
pobierz
Bannery Paczka domyślnej wielkości bannerów do wykorzystania jako reklama lub referencja firmy. 2802.93 kB | zip
ostatnia zmiana: 23-04-2020
pobierz
Księga znaku Identyfikacja wizualna firmy wraz z definicją kolorystyki i właściwych proporcji znaku 186207.92 kB | pdf
ostatnia zmiana: 23-04-2020
pobierz
Animacja wejściowa 1 Ciekawa animacja do filmów czy innych materiałów wideo jako wstęp lub koniec całości. 2867.03 kB | mp4
ostatnia zmiana: 23-04-2020
pobierz
Ulotka Ulotka reklamowa o świadczonych usługach 91.39 kB | png
ostatnia zmiana: 23-04-2020
pobierz

FAQ

Grafiki z plików nie są dla mnie wystarczające. Gdzie mogę dostać dodatkowe materiały?

Dodatkowe materiały chętnie udostępniamy lub przygotowujemy po ustaleniu szczegółów emailowo lub telefonicznie. Zadzwoń do nas lub napisz i powiedz czego potrzebujesz do artykułu lub projektu jaki jest z nami powiązany.

W jakim miejscu mogę wykorzystać materiały?

Udostępniane na poniższej stronie materiały możesz wykorzystać w artykułach, filmach lub grafikach, które reprezentują przedmioty czy dzieła naszego autorsta lub powiązane z nami. Również tych grafik możesz użyć jako bazy do informacji o partnerach czy linkach do naszych stron czy produktów.

Czy konieczna jest zgoda na publikację grafik?

Nie, nie wymagamy zgody na użycie powyższych grafik, jeśli są wykorzystywane na warunkach opisanych punkt wyżej. Jednak chętnie przyjmujemy wszelkie informacje na temat wykorzystania naszego wizerunku na partnerskich stronach czy projektach.