logotype, logo, codetown logo, code town logo, code town logotype

>>

Nasza firma

Proces współpracy

POZNAJ NASZĄ WYPRACOWANĄ PRZEZ LATA METODYKĘ WSPÓŁPRACY Z KLIENTAMI.

MODUŁOWE SYSTEMY – To nasza specjalność!

1. Wykorzystane technologie

2. Tworzenie systemu

3. Korekty oraz wdrożenie

4. Opieka gwarancyjna

1

Planowanie działań

Nasza praca dla Ciebie zaczyna się jeszce przed podpisaniem umowy. Wspólnie omawiamy zakres prac, oraz wszystkie szczegóły biznesowe projektu. Zależnie od rodzaju umowy, szczegóły dokumentacji technicznej opracowujemy wspólnie z Tobą przed lub w prakcie procesu budowania systemu.

Doradzamy przy wyborze technologii oraz wielkości zespołu, a nawet doradzamy innych wykonawców, jeśli wybrana technologia nie jest naszą specjalizacją.

2

Tworzenie systemu

W trakcie budowania Twojej aplikacji zwracamy uwagę na każdy szczegół, tak by efekt finalny był jak najlepszy.

Mamy doświadczenie w przygotowywaniu projektów w trybach:

  • zrób i przekaż – bez kontaktu z klientem w trakcie budowy systemu,
  • tworzenie przyrostowe – Budujemy system etapami, dzieląc całość na kamienie milowe, każdy z nich jest wspólnie projektowany z klientem i dostarczany w miesięcznych okresach,
  • kooperacja – dołączamy do Twojego zespołu programistów już w trakcie prac,

3

Korekty oraz wdrożenie

Zasady rynku oraz jego ciągła zmiana, nie raz wymagają modyfikacji i dostosowania do nich pisanego oprogramowania. Zawsze uwzględniamy czas na ewentualne zmiany, które możesz wprowadzić nawet na końcu procesu budowy, by ulepszyć wejście aplikacji na rynek.

Jeśli chcesz przeprowadzić wdrożenie systemu samodzielnie, przygotujemy dla Ciebie dokłądną instrukcję instalacji systemu. W przypadku gdy będziesz potrzebować wsparcia, całe wdrożenie możemy przeprowadzić za Ciebie.

4

Opieka gwarancyjna

W ramach każdego wykonanego projektu otrzymujesz okres gwarancyjny, który w podstawowej formie, pozwala na konsultacje przy aktualizacjach lub zmianach w aplikacji, a nie raz również backup oraz monitorowanie systemu, by mógł jak najdłużej działać bez żadnych problemów.